Par izrādi

Iedomājies – Tev atnāk ciemos draugs vai draudzene, bet Tu nezini – ko darīt, jo interneta nav! Kur viņš palika? Kurš to lai zina!? Jūs tā neveikli sēžat un klusējat, par ko tad runāsi? Un tad Tu pēkšņi atceries! Man tak ir rotaļu istaba! Un jūs tā draudzīgi dodaties uz to un saruna atsākas pati no sevis. Tieši tāpat arī pelēm – Čipai un Nikai, kad apnīkst čiept sieru un spēlēt Sims, kur jābūvē mājas un jāstrādā par ugunsdzēsējiem, peles grib darīt ko citu! Jā, viņas nolemj doties ciemos un izdarīt kaut ko pa īstam aizraujošu! Kas tas būs, to jūs uzzināsiet pavisam drīz…

Šī ir jautra rotaļu programma, kurā tiek aktīvi iesaistīti ballītes mazie viesi. Kopā ar bērniem peles Čipa un Nika dosies aizraujošā ceļojumā, iesaistot bērnus burvīgā un aizraujošā piedzīvojumu un spēļu pasaulē!

Izrādes iespējas: būsim priecīgi šo izrādi atvest ciemos pie Jums – JŪSU MĀJĀ!

Lai izrāde notiktu: nepieciešams spēles laukums telpā vai brīvā dabā (4x5m), kur skatītāji var brīvi piedalīties. Nepieciešama elektriskā strāva 220W. Parūpēsimies gan par transportu, gan tehnisko nodrošinājumu (skaņas un gaismas minimālais komplekts), gan lielisku garastāvokli!

Izrādes izmaksas: 250 eiro + pvn

Sīkāka informācija

  teatrisunes@gmail.com
  +371 20002111

FOTO UN VIDEO

3 photos

Uzraksti komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *