Par izrādi

Lielās pilsētās ir grūti saskatīt debesis. Un, ja Tu neredzi debesis, tad arī mākoņi nav redzami! Mākoņu vietā Tu redzi lielo māju rindas. Tāpēc, vislabāk ir doties ārpus pilsētas lielās kņadas un baudīt mākoņu peldēšanu debesīs. Tur Tu ieraudzīsi visdažādākos mākoņus, kuri būs līdzīgi lielam pūķim vai karuselim, un kas zina, varbūt Tev gadīsies ieraudzīt arī krāsaino mākoni! Lai to saskatītu Tev būs vajadzīga liela pacietība! Bet, ja Tu šo krāsaino mākoni gribi satikt ātrāk, tad atnāc uz mūsu cirka izrādi bērniem un vecākiem.
Par ko būs šī izrāde? Trīs draugi ir nolēmuši sarīkot sacensības. Kurš no viņiem būs veiklākais, ātrākais un lokanākais?! Kurš būs lielās balvas ieguvējs? Žonglēšanas guru – GLIEMEZIS, deju virtiozais – PINGVĪNS vai burbuļu iluzioniste – BRUŅURUPUCĪTE? To jūs uzzināsiet atraktīvajā cirka izrādē visai ģimenei KRĀSAINAIS MĀKONIS!
Izrādē piedalās: profesionāli mākslinieki, kuri atveidojot dažādus interesantus tēlus un veicot spilgtus, krāsainus, akrobātiskus un atraktīvi meistarīgus priekšnesumus piedalās atraktīvajā šovā. Savukārt bērni, visas izrādes laikā līdzi darbosies un iejutīsies gan prasīgās žūrijas lomā, gan kādam būs iespēja iejusties arī aktiera lomā, bet tas lai paliek noslēpums…

Sīkāka informācija

  teatrisunes@gmail.com
  +371 20002111

FOTO UN VIDEO

1 videos 6 photos

Uzraksti komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *