TEĀTRIS UN ES

TEĀTRIS UN ES ir projektu teātris, kurā darbojas profesionāļu komanda. Teātra dibinātāji ir režisors Armands Ekštets un dramaturgs Aldis Linē. Režisors Armands Ekštets plašākai sabiedrībai ir pazīstams ar TV seriāliem – „Sirdsmīļā Monika”, „Romantiķi”, „Vecpuiši ”, „Lielās derības”, „Dakterīt, palīgā!” u.c. Režisors ir guvis lielu pieredzi strādājot Latvijas Televīzijas bērnu raidījumu redakcijā, kur piedalījies dažādu bērnu un jauniešu projektu īstenošanā. Dramaturgs Aldis Linē ir ne tikai vairāku lugu autors, bet arī Latvijas Leļļu teātra vēsturnieks un eksperts, kurš ir sarakstījis daudz izzinošas literatūras par leļļu teātra vēsturi. TEĀTRIS UN ES sastāvā ir darbojušies  aktieri – Jānis Reinis, Enriko Avots, Inta Bankoviča, Helēna Vasiļevska. Šobrīd teātrī notiek aktieru paaudžu maiņa, tāpēc ar lielu nepacietību gaidīsim jaunos kolēģus mūsu izrādēs!

Mūsu izrādes ir veltītas lielākoties bērnu auditorijai, taču veidojot tās mēs neaizmirstam arī par vecākiem. Piemēram, izrādes – „Sunītis un Kaķīte” sižets stāsta par abu varoņu attiecībām, kurās ir atpazīstamas situācijas arī vecākiem. Līdz ar to, šo izrādi ar prieku var skatīties visa ģimene. Un jāsaka godīgi – gandrīz katrā izrādē vecākiem tiek gana daudz pozitīvas informācijas.

Kas tad mūs iedvesmo radīt jaunus darbus? Iedvesmo pasakas, dažkārt – nepublicēti stāsti, grāmatas, bieži vien pašu novērojumi. Taču mēs vienmēr cenšamies ar vislielāko rūpību „ievest” savu skatītāju neticamā burvības pasaulē, kura ir pilna skaņām, krāsām un brīnumainas atmosfēras, ko pieļauj tikai klātbūtnes efekts. Mūsu stāsti ne tikai uzjautrina, bet vienlaikus aicina skatītāju uz pārdomām. Var gadīties, ka kādā izrādē mēs varam saskarties ar jutīgiem un kritiskiem jautājumiem, piemēram – atšķirībām, interešu konfliktiem, neizpratni. Mūsu izrādes nekad nesniedz mācību stundu, kā arī nesniedz drošas atbildes, drīzāk, mēs rosinām domāt un pašam atbildēt uz šiem jautājamiem. Lai to visu piedzīvotu, jums vienkārši ir jānāk uz mūsu izrādēm!

Jaunajā sezonā mēs piedāvāsim daudz vairāk izrādes, no kurām varēsiet izvēlēties sev vēlamāko. Kā jau ierasts, mūsu izrādēs mēs runāsim par draudzību, godīgumu, izpalīdzēšanu, uzticēšanos, cieņu, atbildību un pienākumiem, par vidi, maģiju, smiekliem, mieru un solidaritāti, zinātni, attīstību, toleranci, uzturu, mūziku, krāsām, mākslu, pasakām, sapņiem un vēl daudz ko citu! Šajā sezonā gaidāmas arī jaunas izrādes, kuru pirmizrādes plānotas oktobra mēnesī.

Gribam tikai atgādināt mūsu patstāvīgajiem skatītājiem, kā arī jauniem TEĀTRIS UN ES draugiem, ka mēs esam kopā ar skatītāju arī pirms un pēc izrādes. Pie ieejas teātrī jūs sagaidīs mūsu teātra darbinieki, kā arī paši aktieri, kurus pēc tam redzēsiet uz skatuves. Mēs, pēc skatītāju lūguma, pavadām  mūsu skatītājus līdz viņiem paredzētajām sēdvietām, tādejādi apvienojot efektivitāti, siltumu un draudzīgumu. Savukārt, pēc izrādes ikvienam ir iespēja nofotografēties un parunāt ar izrādes varoņiem, jo var gadīties, ka mazajam skatītājam būs radušies kādi jautājumi! Vēl, pēc izrādes mazie skatītāji varēs mums atsūtīt savus zīmējumus, komentārus, atsauksmes vai domas. Mēs jums noteikti atbildēsim un varbūt kādu zīmējumu nopublicēsim savā teātra facebook lapā, protams, tikai ar jūsu atļauju, lai arī citi bērni redz, cik skaisti jūsu bērns zīmē vai uzdod interesantus jautājumus! Sūtiet savus zīmējumus, komentārus, atsauksmes, domas par mūsu izrādēm uz teātra e-pastu teatrisunes@gmail.com

Mūsu izrādes var regulāri apmeklēt svētdienās, Rīgā, kinoteātra K.SUNS telpās (Elizabetes ielā 83/85) pl.11.00 vai 14.00.

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs vai īsi pirms izrādes uz vietas.

Ar teātra izrāžu repertuāru varat iepazīties mūsu mājas lapā – www.izradesberniem.lv

Tiekamies! Mēs jūs gaidīsim!

PAR TEĀTRI

KĀ TOP IZRĀDE?

KAS IR - TEĀTRIS UN ES?

SAZIŅAI AR TEĀTRI UN JAUNUMIEM

teatrisunes@gmail.com
+371 20002111; +371 20284299