Par izrādi

Nav jāgaida, nav jālauza galva, nav jāplāno! Rotaļās var iet tagad un tūlīt – gan liels gan mazs. Viss tepat un tūlīt. Kā vien tīk! Iestājies aplī, sadodies rokās un vari rotaļā doties. Kaut visu dienu uz riņķi, uz riņķi vien. Kopā ar saviem vecākiem, draugiem un paziņām. Viens izrādās bailīgs, cits drosmīgs un sparīgs, cits priecīgs un laimīgs – un Tu ceļo kopā ar viņiem šajā ZIEMAS PASAKĀ, kur tiksi ierauts dažādos notikumos un jautrās izdarībās! Vai esi gatavs piedalīties? Ziemassvētku vecītis un rūķi Tevi jau gaida savā ZIEMAS PASAKĀ!

KĀ TAS NOTIKS? Mazie skatītāji jau no paša sākuma tiks iesaistīti izrādē – lielā rotaļā, kurā kopā ar Ziemassvētku vecīti un abiem rūķiem sacerēs ZIEMAS PASAKU! Tikai šajā brīnumainajā pasakā krāsaini notikumi mīsies ar draiskām rotaļām! Pēc izrādes Ziemassvētku vecītis ar abiem rūķiem bērniem izdalīs arī sarūpētās dāvaniņas un aicinās uz kopīgu Ziemassvētku foto!

IZRĀDES IESPĒJAS: būsim priecīgi šo izrādi atvest Jūsu darbinieku bērniem

A) PIEJUMS UZŅĒMUMĀ         B) CITĀS JŪSU IZVĒLĒTĀS TELPĀS

LAI IZRĀDE NOTIKTU: nepieciešams spēles laukums telpā vismaz (5x5m), kur skatītāji var brīvi piedalīties izrādē. Protams, jo lielāks ir kolektīvs un vairāk dalībnieku, jo spēles laukumam jābūt lielākam! Izrādes veiksmīgai nodrošināšanai nepieciešama elektriskā strāva 220W, kā arī vieta maziem LED gaismas lukturiem. Nepieciešama arī telpa, kur aktieriem pārģērbties. Teātris parūpēsies gan par transportu, gan tehnisko nodrošinājumu (skaņas un gaismas minimālo komplektu), gan lielisku garastāvokli!

Sīkāka informācija

E-pasts: teatrisunes@gmail.com
Telefons: +371 20002111

FOTO UN VIDEO

2 photos

Uzraksti komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *