Par izrādi

Baltais Lācis dzīvo tālajos Ziemeļos. Katru rītu viņš iepazīst pasauli, vizinoties ar ledus gabaliem par jūru, bet pēcpusdienā viņš ar savu labāko draugu Pingvīnu spēlē paslēpes, ceļ sniegavīrus, ēd zivis un ir gatavi atklāt visai pasaulei, ka draudzēties – tas ir patiešām forši! Kādu dienu Baltais Lācis saņem vēstuli no Holivudas, kur viņu aicina filmēties lielajā kino. Ko darīs Lācis? Paliks mājās ar Pingvīnu vai dosies prom uz Ameriku?
Šī ir jautra komēdija bērniem un vecākiem, kurā izrādes varoņi – Baltais Lācis un Pingvīns ļaus mazajiem skatītājiem aktīvi iesaistīties izrādē!

Izrādes iespējas: būsim priecīgi šo izrādi atvest Jūsu darbinieku bērniem – PIE JUMS UZŅEMUMĀ vai CITĀS JŪSU IZVĒLĒTĀS TELPĀS!

Lai izrāde notiktu: nepieciešams spēles laukums telpā vai brīvā dabā (4x3m), kur skatītāji sēž ne tuvāk kā 1,5m no spēles laukuma. Izrādes veiksmīgai nodrošināšanai nepieciešama elektriskā strāva 220W, kā arī vieta maziem LED gaismas lukturiem. Nepieciešama arī telpa, kur aktieriem pārģērbties. Teātris parūpēsies gan par transportu, gan tehnisko nodrošinājumu (skaņas un gaismas minimālo komplektu), gan lielisku garastāvokli!

Sīkāka informācija

E-pasts: teatrisunes@gmail.com
Telefons: +371 20002111

FOTO UN VIDEO

3 videos 3 photos

Uzraksti komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *