Par izrādi

Kurš gan cits varētu atnest bērnu, ja ne stārķis?! Ērglim ir problēmas ar knābi – pārāk līks. Un ar saviem asajiem nagiem tas varētu saskrambāt maigo bērna ādiņu. Krauklis – lidojot tērgā bez mitas. Galu galā, reiz tīrās pļāpības dēļ krauklis jau atdeva viltīgajai lapsai smalku kamambēra sieru – kā mums vēsta slavenais fabulu meistars Lafontēns. Vienīgi stārķis, kas sver teju četrus kilogramus un kura spārnu izvērsums var pat sasniegt divus metrus, ir pietiekami stiprs, lai izpildītu šo uzdevumu. Tikai jautājums – kur viņš bērnus dabū? Lai cik pamatīgi būtu pētījumi, mēs vēl arvien to precīzi nezinām!

Gan šo, gan citus interesantus jautājumus, kā piemēram: Kāpēc ceļu policisti joprojām stāv uz ceļa?, Kā nokārtot medicīnas pārbaudi slikti dzirdot?, Ko darīt ar kukuļiem aploksnēs?, Ko sievai vilkt mugurā ja skapis ir pilns?, Kas pie velna ir darba intervija?, Kāpēc mēs sievasmātes tik ļoti mīlam?, Kā tikt pie naudas nestrādājot? – to un daudz ko citu jūs uzzināsiet ja atnāksiet uz mūsu humora vakaru! Par pietiekamu C vitamīna devu parūpēsies TV seriāla Sirdsmīļā Monika humora šova Anekdošu šovs režisors Armands Ekštets un aktrises – Inta Bankoviča un Gerda Dinsberga. Tiekamies!

IZRĀDES IESPĒJAS: būsim priecīgi šo izrādi atvest Jūsu darbiniekiem – PIE JUMS UZŅEMUMĀ vai CITĀS JŪSU IZVĒLĒTĀS TELPĀS!

Lai izrāde notiktu: ir nepieciešams spēles laukums telpā (4x3m), kur skatītāji sēž ne tuvāk kā 1,5m no spēles laukuma. Izrādes veiksmīgai nodrošināšanai nepieciešama elektriskā strāva 220W, kā arī vieta maziem LED gaismas lukturiem. Nepieciešama arī telpa, kur aktieriem pārģērbties. Teātris parūpēsies gan par transportu, gan tehnisko nodrošinājumu (skaņas un gaismas minimālo komplektu), gan lielisku garastāvokli!

Sīkāka informācija

E-pasts: teatrisunes@gmail.com
Telefons: +371 20002111

FOTO UN VIDEO

6 photos

Uzraksti komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *