Par izrādi

Sadarbībā ar humora raidījumu ANEKDOŠU ŠOVS ielūdzam uz skeču šovu pieaugušajiem “ATĻAUSIET JŪS PAKUTINĀT?

Mīlestība izbalēs un dils, bet pieklājība – mūžam nepievils!

Dārgie, skatītāji! ANEKDOŠU ŠOVS beidzot ir sagatavojis visiem humora mīļiem atpūtas vakaru, kurā priecēs jūs ar SEPTIŅIEM jautriem stāstiem par dzīvi! Jā, tieši tā! Dzīve mums joprojām piedāvā daudz pārsteigumu! Diemžēl, arī mūsu jautro stāstiņu varoņi iekļūs amizantās un smieklīgās dzīves situācijās, kuru risināšanā bez kārtīgas humora devas neiztikt!

Par ko tad būs stāsts? Tā kā uz planētas ZEME dzīvot kļūst ar katru dienu arvien interesantāk, mēs šajā humora pasākumā apskatīsim vairākās daudziem tik aktuālas tēmas, kā piemēram dažas no tām:

Kā šodienas apstākļos atrast sev otru pusīti?
Kopš bērnu dienām mums tiek stāstīts, ka īsts vīrietis līdzinās princim – viņam pieder karaļvalsts, viņš nāk mūs izglābt, viņš ir garš, stalts un muskuļains, kuram itin viss ir pa spēkam. Savukārt sieviete līdzinās princesei. Viņa ir skaista, laba, mīļa, iejūtīga pelnrušķīte. Daudzi uzskata, ka šādi vīrieši un sievietes dzīvo tikai pasakās. Ko darīt? Tikai neuztraucieties! Anekdošu šovam ir šis tas padomā!

Kā izmantot savu veco garderobi lai joprojām izskatītos neatvairāmi?
Sakarā ar to, ka viss ar katru dienu kļūst dārgāks, mums ar vien grūtāk ir iespēja nopirkt sev stilīgas, izsmalcinātas drēbes. Ko darīt? Dosim vaļu savai fantāzijai un radošumam!

Kā atrast interesantu, radošu, labi apmaksātu darbu?
Mēs visi zinām (vai domājam, ka zinām), ko nozīmē filmas dublēšana vai audio grāmatas ierakstīšana. Bet, vai esam pārliecināti, ka tiešām zinām, ko nozīmē ierunāt tekstu valodā, kura nav dzimtā? Bieži šī valoda pat nav sastopama uz šīs grēcīgās pasaules!

Kā ātrāk tikt pie viena miljona eiro? Nu, to mēs šajā aprakstā neatklāsim.

Kas vēl? Protams vakarā gaitā mēs izskatīsim arī citas tēmas, izskanēs pāris jautras anekdotes, nonāksim pie kādas atziņas, varbūt kāda kopīga bilde un skat – vakars izdevies! Tiekamies. Mēs jūs gaidīsim

Ko saka režisors?
Es esmu pārliecināts, ka komēdija ir te pat „gaisā”! Viss, kas mums, aktieriem ir jāizdara, ir jāizveido šeit un tagad savienojums ar publiku. Pareizi izmantojot savu aktiera “paroli”, mēs atšifrējam publikas slēpto kodu. Ja mums tas izdodas, tad šī izrāde ir labākais notikums mūsu pieredzē – būt kopā ar savu skatītāju un nosvinēt labas attiecības. Un šīs vairs nav vienkāršas attiecības. Šīs ir attiecības starp diviem draugiem, kuri nolēmuši kopā izklaidēties un piedalīties vienā ballītē.

Režisors: Armands Ekštets / TV seriāla “Sirdsmīļā Monika” režisors
Žanrs: humora vakars ar 7 stāstiņiem
Izrādes ilgums: 1 h 30 min.
Lomās: TV raidījuma ANEKDOŠU ŠOVS aktieri – Inta Bankoviča, Gerda Dinsberga un Armands Ekštets.

Uz tikšanos!

Sīkāka informācija

teatrisunes@gmail.com
+371 20002111; +371 20284299

Uzraksti komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *