Par izrādi

Teātris un ES savus skatītājus priecēs ar JAUNĀM IZRĀDĒM!

2019

MĀJA ZEM VARAVĪKSNES

Kam mājās ir Sunītis un Kaķīte, zina, cik daudz mīlestības un prieka tie sniedz mājiniekiem. Bet, vai Sunītis un Kaķīte spēj sadzīvot tikai divi vien, kad neviena nav mājās? Ko tad viņi dara? Spēlējas vai tieši otrādi – ķīvējas? Varbūt abi pa kluso atver ledusskapi un apēd visus gardumus? Vai, varbūt viņiem ir slepena eja, pa kuru viņi nemanāmi izslīd uz ielas? To un daudz ko citu jūs noskaidrosiet, ja atnāksiet uz jautru izrādi bērniem MĀJA ZEM VARAVĪKSNES.

DZELTENĀ ZEMŪDENE

Trīs draugi – Vērsis, Kaza un Aita šo dienu ir nolēmuši uzsākt ar jauno datorspēli DZELTENĀ ZEMŪDENE. Katrs ir ieņēmis savu vietu slēpnī, dzinēji ir iedarbināti un īstā cīņa starp zemūdenēm tūlīt sāksies, bet tavu nelaimi! Ir pazudis INTERNETS! Ko darīt? Lugas varoņi ir izmisumā! Skaidrs ir viens – dzīve ir apstājusies. Tik ļoti viņiem šobrīd ir nepieciešams kāds piedzīvojums, ass stāsta pavērsiens vai galvu reibinošs notikums!!! Un tad, pēkšņi vienam no draugiem rodas lieliska ideja, tikai lai to realizētu ir nepieciešams kaut kas īpašs… Kas tas ir? To jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz izrādi vecākiem un bērniem – DZELTENĀ ZEMŪDENE!

2020

KAS VIŅI IR?

Gailis bērnībā, būdams vēl mazs cālis, bija pamanījis no debesīm krītam spožu zvaigzni. Pārvarēdams bailes, viņš žigli steidzās uz notikuma vietu, kur ieraudzīja uz ZEMES nosēdušos lielu lidojošo šķīvīti, kam apkārt skraidelēja mazi, zaļi dīvainīši. Nu jau ir pagājuši daudzi gadi un Gailis ir izaudzis liels. Bet visus šos gadus Gailis šo satraucošo notikumu bija turējis lielā slepenībā, līdz kādu vakaru viņš atkal pamanīja no debesīm krītam to pašu zvaigzni! Nu Gailis ir apņēmības pilns noskaidrot, kas ir šī zvaigzne? No kurienes tā ir atceļojusi un kas ir šie mazie, zaļie dīvainīši? Palīgā to noskaidrot Gailim steidzas arī drosmīgā Tītariene! Kas notiks tālāk? Vai Gailim izdosies atklāt patiesību, to jūs noskaidrosiet atnākot uz izrādi bērniem un vecākiem – KAS VIŅI IR?

LĀCIS UN VIŅA DRAUGI

Lācis ir nolēmis atkal satikt savus mīļos draugus – Sivēnu, Trusi, Ēzelīti un Pūci. Vispirms viņš dosies ceļā pie Sivēna. Viņi abi cīnīsies ar bitēm, lai tiktu pie medus. Tad, viņi apciemos Trusi, kurš nu nemaz nebūs gaidījis tik ēdelīgus ciemiņus! Un skat, laiks doties pie drauga  Ēzelīša, kuram izrādās šodien ir dzimšanas diena! Nu tikai ir jāatrod dāvanas, jāsatiek Pūce un dzimšanas diena būs izdevusies! Šī izrāde ir domāta visiem – gan lieliem, gan maziem, jo kurš gan nezina mīļo, jauko Lāci? Tiekamies leļļu izrādē LĀCIS UN VIŅA DRAUGI

Uzraksti komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *