Par izrādi

MANA DZIMŠANAS DIENA ir pielāgota izrāde tieši Tev – mazais jubilār! Tev ir iespēja  droši piedalīties mūsu spēlē, bet ja gribi vari arī sēdēt kopā ar saviem mīļajiem un vērot izrādes norisi!

Rudens, ziema, pavasaris vai vasara – DZIMŠANAS DIENA – ir liels un aizraujošs notikums katram no mums. Dzimšanas dienai piemīt īpaša burvestība, tā ir diena, kad notiek dažādi brīnumi! Rīts šķiet citādāks, dienas ritums savādāks, kādam nav agri jāceļas, kādam nav jāiet uz skolu vai uz darbu. Viss šķiet tik brīnumains, jo saviļņots ir mazais jubilārs! Tā vien gribas ierāpties mammas un tēta gultā un stipri apķert tos! Dzimšanas diena – ir īpaša diena, kad visi Tevi atceras un domā tikai par Tevi! Tas ir brīnums kurā spēles, blēņošanās, smiekli un jautrība sit augstu vilni!

KĀ TAS NOTIKS? Baltais Lācis ir ieradies uz DZIMŠANAS DIENU apsveikt jubilāru! Kur dāvanas, torte un liels prieks ir garantēts! Bet, kā tad īsti ir jāsvin dzimšanas diena? Un kā to svinēs Lācis… to jūs uzzināsiet jautrā komēdijā bērniem – MANA DZIMŠANAS DIENA!

IZRĀDES IESPĒJAS: būsim priecīgi šo izrādi atvest ciemos pie Jums  – JŪSU MĀJĀ!

LAI IZRĀDE NOTIKTU:  nepieciešams spēles laukums telpā vai brīvā dabā (4x3m), kur skatītāji sēž ne tuvāk kā 1,5m no spēles laukuma. Nepieciešama elektriskā strāva 220W un telpa, kur aktieriem pārģērbties. Teātris parūpēsies gan par transportu, gan tehnisko nodrošinājumu (skaņas un gaismas minimālais komplekts), gan lielisku garastāvokli!

Sīkāka informācija

E-pasts: teatrisunes@gmail.com
Telefons: +371 20002111

FOTO UN VIDEO

1 videos 4 photos

Uzraksti komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *